• Zbiórka karmy - podsumowanie

• Dobiegła końca coroczna akcja charytatywna zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu "Dobro Powraca" mająca na celu zebranie karmy dla bezdomnych psów i kotów z Tarnowskiego Azylu. Dziś wolontariuszki pod opieką rodziców dostarczyły zebraną karmę do Tarnowa. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w akcję, pracownicy schroniska również serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom zbiórki.

• Dzień Babci i Dziadka

• Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego już tradycyjnie, po przerwie spowodowanej pandemią, nie mogło zabraknąć tych dostojnych gości na uroczystości przygotowanej specjalnie dla Nich. Obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w czwartek 26 stycznia. Licznie przybywający do naszej szkoły goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Wszyscy Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze dla nich mają. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tej uroczystości.

• Bal karnawałowy

• W dniu 24 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w którym brały udział dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-3. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej, ponieważ zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko… Wszystkie bawiły się znakomicie. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i pysznego poczęstunku.

• INFORMACJA

• Dyrektor SP w Stróżach informuje, że od 1 do 3 lutego 2023 r. przedszkole będzie nieczynne z powodu braku w tym czasie ogrzewania w budynku szkoły. W pozostałe dni w okresie ferii zimowych przedszkole jest czynne w godzinach od 7.30 do 15.30.